Рішення

22 листопада 2017 року відбулося засідання сесії депутатів Семенівської сільської ради на якій були роглянуті питання про:

1. Про виконання бюджету Семенівської сільської ради за 10 місяців 2017 року.

2. Про внесення змін до загального фонду бюджету сільської ради на 2017 рік.

3. Про внесення змін до спеціального фонду бюджету сільської ради на 2017 рік.

4. Про затвердження цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки Семенівської сільської ради на 2018-2020 роки.

5. Про затвердження тимчасового порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного нерухомого майна та відумерлої спадщини на території Семенівської сільської ради.

6. Про затвердження трьохстороннього договору, в рамках соціально-економічного співробітництва, щодо замовлення, поставки, оплати та прийняття на баланс металопластикових конструкцій для приміщення будинку культури с. Семенівка.

7. Про затвердження генерального плану с. Семенівка.

8. Про затвердження генерального плану с. Леляки.

9. Про за твердження технічної документації на земельну ділянку Левицького Сергія Миколайовича.

10. Про затвердження технічної документації на земельну ділянку Косюхно Ніни Гаврилівни.

11. Про затвердження технічної документації на земельну ділянку Бойко Михайла Васильовича.

12. Про надання згоди на встановлення меж земельної ділянки Григор'євій Валентині Кузьмівні.

13. Розгляд заяви про виділення земельної ділянки Висоцькому Ігорю Петровичу.

14. Про затвердження технічної документації та надання згоди на присвоєння кадастрових номерів земельним ділянкам.

15.Про затвердження технічної документації на земельну ділянку Саєнок Валентини Вікторівни.

16. Про надання щорічної відпустки Семенівському сільському голові Кочерзі М. М.

17. Про надання допомоги по вирішенню соціально-побутових питань Семенівському сільському голові Кочерзі М. М.

18. Про розгляд звернення ПАТ "ВФ Україна". щодо надання частини водонапірної башти, що розташована біля пожежної частини по вулиці Шевченка.