Семенівська сільська рада  повідомляє

про оскарження рішення Семенівської сільської ради від 25 січня 2020 року № 463-44-07    "Про надання згоди на добровільне приєднання до об'єднаної територіальної громади".

Позивачі громадяни Кузьменко Юрій Васильович, Лепеха Андрій Іванович, Кольга Микола Вікторович просять суд визнати протиправним та скасувати рішення Семенівської сільської ради № 463-44-07 від 25 січня 2020 року.

Підготовче засідання призначено

на 16 квітня 2020 року о 14.00 годині.

Судове засідання відбуватиметься в приміщенні Київського окружного адміністративного суду

Адреса: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26, 2-й під'їзд, 10-й поверх.

Рішення сесій