Рішення

12 сесія від 22 грудня 2011 року

Пічкур Світлана Сергіївна - на чергу.

Журба Яна Іванівна - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Музика Віталій Миколайович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Коломієць Зіна Яківна - згода на присвоєння кад. номера.

Шамша Лідія Андріївна - згода на виготовлення технічної документації.

Павленко Ніна Кирилівна - згода на виготовлення технічної документації.

Лой Галина Володимирівна - згода на виготовлення технічної документації.

Максюта Тетяна Володимирівна - згода на виготовлення технічної документації. 

11 сесія від 21 листопада 2011 року

Ламазян Васген Геворгович - затвердження технічної документації.

Тихий Іван Омелянович - передача у приватну власність.

Воробей Галина Григорівна - передача у приватну власність.

Божко Оксана Володимирівна - на чергу.

Осипчук Галина Андріївна - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Михайленко Василь Володимирович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Релігійна Громада парафії на честь першомученика архідиякона Стефана Київської єпархії УПЦ - у постійне користування.

Купрієнко Неоніла Іванівна - затвердження проекту із землеустрою.

Бодак Тетяна Сергіївна - затвердження проекту із землеустрою.

10 сесія від 21 жовтня 2011 року

Шишта Ніна Володимирівна - затвердження технічної документації.

Давиденко Ганна Миколаївна - затвердження технічної документації.

Кольга Світлана Андріївна, Кольга Віталій Миколайович, Кольга Олександр Миколайович - згода на виготовлення технічної документації.

Кольга Олександр Миколайович - згода на виготовлення технічної документації.

Кольга Віталій Миколайович - згода на виготовлення технічної документації.

Лисенко Тетяна Миколаївна - згода на виготовлення технічної документації.

Чирва Петро Олександрович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Удовенко Костянтин Валерійович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Лисенко Тетяна Миколаївна - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Кисіль Марія Петрівна - передача у власність. 

09 сесія від 31 серпня 2011 року

Виділення масиву під будівництво.

Карпенко Марія Олексіївна - згода на виготовлення технічної документації.

Тиха Галина Семенівна - згода на присвоєння кад. номера.

Кацан Оксана Василівна - затвердження проекту із землеустрою.

Колозіна Олена Сергіївна - затвердження проекту із землеустрою.

Мостова Олена Василівна - затвердження проекту із землеустрою.

08 сесія від 14 липня 2011 року

Пономаренко Іван Іванович - згода на виготовлення технічної документації.

Тиха Ольга Савівна - згода на виготовлення технічної документації.

Лепеха Олексій Савович - згода на присвоєння кад. номера.

ПП «Курлюк Наталія Петрівна» - згода на виготовлення технічної документації (оренда).

Гресько Вячеслав Олексійович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Тимощук Оксана Михайлівна - на чергу.

Шеремета Тетяна Сергіївна - на чергу.

07 сесія від 31 травня 2011 року

Кисіль Наталія Василівна - затвердження технічної документації.

Красильникова Лариса Станіславівна, Федь Олена Валеріївна, Могілко Ольга Станіславівна - затвердження технічної документації.

Красильникова Лариса Станіславівна - затвердження технічної документації.

Зеленський Олег Георгійович - затвердження технічної документації.

Робенко Сергій Станіславович - затвердження технічної документації.

Гамарис Любов Петрівна - затвердження технічної документації (оренда)

Музика Віталій Миколайович - згода на виготовлення технічної документації.

Шишта Ніна Володимирівна - згода на виготовлення технічної документації.

Наконечний Григорій Прохорович - згода на виготовлення технічної документації.

Кушнір Світлана Георгіївна - згода на виготовлення технічної документації.

Гресько Раїса Григорівна - згода на виготовлення технічної документації.

Мазниченко Михайло Іванович- згода на виготовлення технічної документації (оренда).

Соловей Віктор Михайлович- згода на виготовлення технічної документації (оренда).

Сергієнко Оксана Вікторівна - скасування рішення.

Пипа Віктор Іванович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Сергієнко Оксана Вікторівна - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Коломієць Олена Володимирівна - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Пономаренко Світлана Олександрівна - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Таргонський Богдан Григорович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Закомірний Олексій Григорович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Наконечна Любов Григорівна - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Лепеха Тетяна Вікторівна - на чергу.

Сябрук Володимир Володимирович - затвердження проекту із землеустрою.

Василишин Наталія Володимирівна - затвердження проекту із землеустрою.

Назаренко Вікторія Андріївна - затвердження проекту із землеустрою.

06 сесія від 23 березня 2011 року

Чекушкін Микола Миколайович - затвердження технічної документації.

Лепеха Микола Петрович - згода на виготовлення технічної документації.

Кочерга Любов Григорівна - згода на виготовлення технічної документації.

Піддубна Світлана Петрівна - згода на виготовлення технічної документації.

Ходарченко Олексій Іванович - згода на виготовлення технічної документації.

Корнієнко Сергій Миколайович - на чергу.

Таргонський Богдан Григорович - на чергу.

Закомірний Олексій Григорович - на чергу.

05 сесія від 16 лютого 2011 року

Семенівська Світлана Василівна - затвердження технічної документації.

Глушко Володимир Григорович - затвердження технічної документації.

Недомець Микола Олександрович, Недомець Іван   Олександрович - затвердження технічної документації.

Недомець Микола Олександрович - затвердження технічної документації.

Кузьменко Юрій Васильович - згода на виготовлення технічної документації (оренда).

Бондаренко Микола Васильович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Гресько Павло Анатолійович - згода на виготовлення технічної документації.

Красильникова Лариса Станіславівна, Федь Олена Валеріївна, Могілко Ольга Станіславівна - згода на виготовлення технічної документації.

Красильникова Лариса Станіславівна - згода на виготовлення технічної документації.

Триндюк Ліна Гнатівна - на чергу.

Іволга Олена Павлівна - на чергу.

Мисліборський Богдан Дмитрович - на чергу.

Кисіль Василина Григорівна - на чергу.

Штапір Оксана Григорівна - на чергу.

04 сесія від 10 січня 2011 року

Сахно Антон Сергійович - припинення користування земельною ділянкою. 

Лепеха Микола Васильович - згода на виготовлення технічної документації.

Федь Володимир Іванович - згода на виготовлення технічної документації.

Ламазян Васген Геворгович - згода на виготовлення технічної документації.

Лепеха Валентина Іванівна, Кисіль Василь Миколайович - згода на виготовлення технічної документації.

Лепеха Валентина Григорівна - згода на виготовлення технічної документації.

Кисіль Василь Миколайович - згода на виготовлення технічної документації.

Поляк Віолетта Володимирівна - затвердження технічної документації (оренда). 

Логін: *

Пароль: *