Рішення

47 сесія жовтня 2010 року

Дугіна Леся Євгенівна - згода на виготовлення технічної документації.

Галка Ірина Олександрівна - затвердження проекту із землеустрою.

Шевель Надія Григорівна - затвердження технічної документації.

Бернацька Валентина Олександрівна - затвердження технічної документації.

Гаркавенко Лідія Володимирівна - затвердження технічної документації.

Лепеха Олена Миколаївна - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Бичок Тетяна Вікторівна - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Сергієнко Оксана Вікторівна - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Тихий Віктор Вікторович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Алтинцев Євгеній Васильович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Мудрицька Юлія Сергіївна - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

46 сесія від 10 вересня 2010 року

Козловський Микола Георгійович - затвердження технічної документації.

Лепеха Олексій Гаврилович - затвердження технічної документації.

Щербак Тетяна Василівна, Щербак Раїса Василівна - затвердження технічної документації.

Ткаченко Олена Володимирівна, Ткаченко Віталій Володимирович - згода на виготовлення технічної документації.

Ткаченко Олена Володимирівна - згода на виготовлення технічної документації.

Ткаченко Віталій Володимирович - згода на виготовлення технічної документації.

Кисіль Наталія Василівна - згода на виготовлення технічної документації.

Деркач Зінаїда Іванівна - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Пріхнич Володимир Володимирович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Крохан Володимир Валентинович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Кравченко Едуард Олександрович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Ющенко Руслана Григорівна - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Демерлій Максим Юрійович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Новіцький Андрій Володимирович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Бойко Олександр Миколайович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Крікенталь Василь Вікторович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Романенко Олександр Віталійович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Смашний Євгеній Миколайович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Смоляр Віталій Леонідович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Пономаренко Любов Миколаївна - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Мазніченко Володимир Михайлович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Холявко Оксана Миколаївна - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Лепеха Тетяна Петрівна - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Мельник Іван Петрович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Мисліборський Максим Дмитрович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Фарина Володимир Олександрович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Гресько Ліна Володимирівна - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Підкова Олена Анатоліївна - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Коломієць Анатолій Григорович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Івженко Юлія Петрівна - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Карацюба Олена Петрівна - затвердження технічної документації (оренда). 

45 сесія від 23 липня 2010 року

Лепеха Іван Єлисейович - припинення користування земельною ділянкою.

Ергешова Людмила Олександрівна - на чергу.

Ковалівська Оксана Анатоліївна - на чергу.

УДППЗ «Укрпошта» Центр поштового зв'язку №3 - затвердження технічної документації.

Кухарчук Наталія Василівна - затвердження проекту із землеустрою.

Кочерга Олександр Павлович - затвердження проекту із землеустрою.

Русаков Сергій Сергійович - затвердження проекту із землеустрою.

Потужня Марія Іванівна - згода на присвоєння кад. номера.

Зеленський Олег Георгійович - згода на присвоєння кад. номера.

Бондаренко Микола Васильович - згода на користування земельною ділянкою.

Довгоп'ят Тетяна Павлівна  - згода на користування земельною ділянкою.

Глушко Володимир Григорович - згода на виготовлення технічної документації.

Недомець Микола Олександрович, Недомець Іван Олександрович - згода на виготовлення технічної документації.

Недомець Микола Олександрович - згода на виготовлення технічної документації.

Бондаренко Микола Васильович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

 

44 сесія від 21 травня 2010 року

Дармограй Людмила Григорівна - на чергу.

Лепеха Тетяна Вікторівна - на чергу.

Лепеха Олексій Андрійович - на чергу.

Лазарчук Олена Володимирівна - на чергу.

Коломієць Людмила Анатоліївна - на чергу.

Пономаренко Юрій Григорович - на чергу.

Злиденний Юрій Вікторович - на чергу.

Акопян Світлана Іванівна - на чергу.

Гресько Надія Іванівна - затвердження технічної документації.

Бородавка Любов Григорівна - затвердження технічної документації.

Калініч Парасковія Минівна площею - затвердження технічної документації.

Гресько Наталії Миколаївні - затвердження проекту із землеустрою.

Осипчук Сергій Вікторович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Локайчук Катерина Петрівна- згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Ходак Сергій Анатолійович- згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Кольга Ніна Миколаївна, Терещенко Марія Миколаївна - згода на виготвлення технічної документації.

Локайчук Катерина Петрівна - згода на виготвлення технічної документації.

Сергієць Олександр Анатолійович, Сергієць Світлана Федорівна - згода на виготвлення технічної документації.

Ремесло Вячеслав Якович - згода на виготвлення технічної документації.

Гіренко Григорій Іванович - згода на виготвлення технічної документації.

Заїка Марія Василівна - згода на виготвлення технічної документації.

 

43 сесія від 11 лютого 2010 року

Сизик Клавдія Микитівна - припинення користування земельною ділянкою.

Юрченко Олег Григорович - надання в користування земельну ділянку.

Гресько Ніна Григорівна - надання в користування земельну ділянку.

Свириденко Олександр Юрійович - надання в користування земельну ділянку.

Івженко Юлія Петрівна - на чергу.

Пономаренко Ганна Федорівна - згода на присвоєння кад. номера.

Шишта Ніна Володимирівна - згода на присвоєння кад. номера.

ФАП в с. Семенівка - згода на присвоєння кад. номера.

Семенівська сільська рада - згода на присвоєння кад. номера.

ФАП в с. Леляки - згода на присвоєння кад. номера.

Сарапін Ігор Григорович - затвердження кад. номера.

Ліпіліна Варвара Романівна - затвердження кад. номера.

Розовик Парасковія Іванівна - затвердження кад. номера.

Дугіна Леся Євгенівна - згода на виготовлення технічної документації.

Робенко Сергій Станіславович - згода на виготовлення технічної документації.

Висоцька Раїса Іванівна - згода на виготовлення технічної документації.

Шутурмінська Ганна Миколаївна - згода на виготовлення технічної документації.

Шамрей Марія Петрівна - затвердження технічної документації.

Митрофаненко Ніна Андріївна - затвердження технічної документації.

Шаповал Анатолій Наумович - затвердження технічної документації.

Токовий Таісбит Йосипович - затвердження технічної документації.

Кіндяков Олександр Григорович - затвердження технічної документації.

Богуш Володимир Самійлович - затвердження технічної документації.

Сметанюк Катерина Євгенівна - затвердження технічної документації.

Чекушкін Микола Миколайович - затвердження технічної документації.

Коломієць Григорій Геннадійович - затвердження технічної документації.

Декальчук Ганна Степанівна - затвердження технічної документації.

Поляк Віолетта Володимирівна - згода на виготовлення технічної документації.

Кузьменко Юрій Васильович - згода на виготовлення проекту із землеустрою (оренда).

Янковська Софія Миколаївна - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Кацан Оксана Василівна - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Пипа Віктор Іванович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Лисюк Інна Михайлівна - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Кисіль Василина Григорівна - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Лепеха Олексій Іванович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Галка Ірина Олександрівна - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Кисіль Яна Іванівна - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Косюхно Михайло Олексійович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Тихий Ігор Валерійович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Ламазян Васген Геворгович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Божко Валентина Іванівна - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Шнуренко Анатолій Іванович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Єжеєву Миколі Федоровичу - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Пономаренко Олена Григорівна - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Сергієнко Олександр Костянтинович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Сологуб Світлана Володимирівна - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Андрусь Наталія Степанівна - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Бойчак Лілія Петрівна - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Денисенко Олег Григорович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

Токарь Сергій  Степанович - згода на виготовлення проекту із землеустрою.

03 сесія від 24 грудня 2010 року

Мельничук Ніна Андріївна - затвердження проекту із землеустрою.

 

02 сесія від 08 грудня 2010 року

Кочерга Тамара Василівна - згода на виготовлення технічної документації (оренда).

Станотіна Лідія Іванівна, Музика Валентина Гордіївна (у спільну сумісну власність) - згода на виготовлення технічної документації.

Станотіна Лідія Іванівна - згода на виготовлення технічної документації.

Музика Валентина Гордіївна - згода на виготовлення технічної документації.

Матієнко Галина Казимирівна, Матієнко Сергій Ігорович, Петельчук Юрій Петрович (у спільну сумісну власність) - згода на виготовлення технічної документації.

Матієнко Галина Казимирівна - згода на виготовлення технічної документації.

Мозгова Валентина Матвіївна - згода на виготовлення технічної документації.

Савченко Світлана Василівна - затвердження технічної документації.

Гапоненко Олександр Володимирович, Гапоненко Алла Вікторівна - затвердження технічної документації.

Гапоненко Олександр Володимирович - затвердження технічної документації.

Колечко Сергій Григорович - затвердження технічної документації.

Ященко Вадим В'ячеславович - затвердження технічної документації.

Гіренко Григорій Іванович - затвердження технічної документації.

Дугіна Леся Євгенівна - затвердження технічної документації.

Янковська Софія Миколаївна - затвердження проекту із землеустрою.

Тиха Оксана Станіславівна - згода на виготовлення проекту із землеустрою.
Сахно Валентина Іванівна  - згода на виготовлення проекту із землеустрою.
Лупаїна Юлія Василівна - згода на виготовлення проекту із землеустрою. 
Лепеха Іван Андрійович - згода на виготовлення проекту із землеустрою. 
Поляк Віталій Аронович - згода на виготовлення проекту із землеустрою. 

Макій Ірина Василівна - на чергу.

Арутюнян Анна Рудіківна - на чергу.

Ерікян Гаяне Васгенівна - на чергу.

Чирва Тарас Олександрович - на чергу.

Косюхно Юрій Миколайович - на чергу.

Злобін Ніна Геннадіївна - на чергу.

Шуляка Сергій Миколайович - на чергу.

Гамарис Любов Петрівна - згода на виготовлення технічної документації. 

Логін: *

Пароль: *